SPIS TREŚCI

Ogólne pytania

W związku z pandemią COVID-19 pojawiły się pytania, co stanie się, gdy wydarzenie zostanie odwołane lub przełożone.

Wszystkie zamówienia na StubHub są objęte gwarancją FanProtect. Kupione bilety pozwolą Ci wziąć udział w wydarzeniu lub skontaktujemy się z Tobą aby wskazać Ci przebieg kupna. Nasz wyróżniany dział obsługi klienta pomoże Ci w przypadku problemów i wątpliwości.

Jeśli wydarzenie zostanie odwołane, nie musisz się z nami kontaktować. Współpracujemy z organizatorami wydarzeń, ligami sportowymi i partnerami na całym świecie. W razie jakichkolwiek zmian dotyczących imprezy niezwłocznie wysyłamy e-mail z powiadomieniem.

Obecna sytuacja jest trudna dla nas wszystkich. W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości jesteśmy do Twojej dyspozycji.  CZĘSTO ZADAWANE PYTANIA DOTYCZĄCE KUPUJĄCYCH

Czy koronawirus będzie miał wpływ na moje wydarzenie? 


Czekamy na oficjalne oświadczenia organizatorów. Jeśli nastąpią jakiekolwiek zmiany w związku z Twoim wydarzeniem, otrzymasz od nas e-mail z powiadomieniem. Nie musisz podejmować żadnych działań. 

Jeśli wydarzenie zostanie anulowane i organizator nie poda innego terminu imprezy, skontaktujemy się z Tobą aby wskazać Ci przebieg kupna.

Co zrobić, jeśli kupisz bilety na StubHub i zmienisz zdanie? Jeśli nie chcesz lub nie możesz wziąć udziału w wydarzeniu, możesz odsprzedać bilety.


Gdzie można znaleźć szczegółowe informacje lub dane kontaktowe?
  

Zachęcamy do śledzenia informacji w naszym Centrum pomocy. Będziemy tam publikować wszystkie najnowsze wiadomości. Dane kontaktowe znajdują się w naszej witrynie.

 

Zwroty

Czy otrzymam powiadomienie o dacie otrzymania zwrotu pieniędzy?
  

Wyślemy e-mail z powiadomieniem, gdy tylko rozpoczniemy przetwarzanie zwrotu pieniędzy. Może upłynąć kilka dni więcej, zanim wpłata zostanie zaksięgowana na Twoim koncie

 
Czy przysługuje mi zwrot pieniędzy, jeśli nie pójdę na wydarzenie z powodu koronawirusa?


Jeśli impreza nie zostanie odwołana, nie zwrócimy Ci pieniędzy za zamówienie. Możesz odsprzedać bilet i dać komuś innemu szansę na wzięcie udziału w wydarzeniu.

 
Czy otrzymam zwrot pieniędzy za bilet, jeśli wydarzenie odbędzie się bez udziału publiczności?


Jeżeli organizator nie zaoferuje niczego w zamian, skontaktujemy się z Tobą aby wskazać Ci przebieg kupna.

 
Jeżeli wydarzenie nie zostanie odwołane, ale zespół, miejsce lub firma sprzedająca bilety oferuje zwroty pieniędzy, czy otrzymam zwrot pieniędzy za zamówienie?
  

Jeśli impreza nie zostanie odwołana, nie zwrócimy Ci pieniędzy za zamówienie. Jeśli obawiasz się wyjścia na imprezę, możesz wystawić swoje bilety na sprzedaż.

 
Dlaczego tak długo trwa realizacja zwrotu pieniędzy?


Ponieważ koronawirus ma wpływ na wiele wydarzeń jednocześnie. Poza tym niektóre banki i wystawcy kart kredytowych mogą stosować dłuższe terminy przetwarzania płatności, dlatego termin realizacji zwrotu w naszym systemie może się wydłużyć. W niektórych przypadkach możemy prosić o odesłanie oryginalnego biletu do nas lub do sprzedawcy w celu otrzymania zwrotu pieniędzy. 

 

Wydarzenia i podróże

Czy mam jeszcze jakieś inne możliwości, jeśli nie pójdę na imprezę z powodu koronawirusa?


Możesz odsprzedać bilet i dać komuś innemu szansę na wzięcie udziału w wydarzeniu.

 
Co zrobić, jeśli mam bilety na kilka odwołanych wydarzeń?


Otrzymasz od nas osobne e-maile w sprawie każdego odwołanego wydarzenia. 

 
Czy StubHub zwróci mi koszty podróży?


Nie. Niemniej wiele linii lotniczych, wypożyczalni samochodów i hoteli pomaga klientom w związku z epidemią koronawirusa. Skontaktuj się z przewoźnikiem, aby uzyskać więcej informacji.

 
Jak jest różnica między anulowanym, a przełożonym/opóźnionym wydarzeniem?


Wydarzenia przełożone/opóźnione odbywają się, z tym że innego dnia, niż pierwotnie zaplanowano.

Jeśli wydarzenie zostanie przełożone bez podania daty, otrzymasz od nas e-mail z powiadomieniem, gdy organizator wyda oficjalny komunikat.

 
Co w przypadku imprez odwołanych decyzją administracyjną władz państwowych?


StubHub jest internetową platformą dla osób sprzedających i kupujących bilety. Oznacza to, że nie podejmujemy żadnych oficjalnych decyzji dotyczących wydarzeń (takich jak ich odwołanie lub zmiana terminu imprezy). Takie decyzje podejmuje organizator wydarzenia. 

 

Jeśli wydarzenie zostanie anulowane i organizator nie poda innego terminu imprezy, Skontaktujemy się z Tobą aby wskazać Ci przebieg kupna.

 
Czy otrzymam zwrot pieniędzy, jeśli nie mogę wziąć udziału w wydarzeniu z powodu ograniczeń przemieszczania się w związku z koronawirusem?

 

CZĘSTO ZADAWANE PYTANIA DOTYCZĄCE SPRZEDAWCÓW

Co się dzieje w przypadku sprzedania biletów na odwołane wydarzenie?


Jeśli na Twoje konto wpłynęła zapłata za bilety, odejmiemy wartość tej sprzedaży od przyszłych płatności. Skontaktuj się z oryginalnym dystrybutorem biletów, aby otrzymać zwrot pieniędzy.
 
Jak wygląda sytuacja w przypadku sprzedania biletów na wydarzenie przełożone z powodu koronawirusa? 

 

Jeśli bilety zostały już wysłane, nie musisz nic więcej robić. Wyślemy do kupującego e-mail z informacjami na temat wydarzenia. Kupujący może wziąć udział w wydarzeniu lub odsprzedać bilety. Musisz wysłać bilety kupującemu.Zasady dotyczące obiektu i podróżowania w odniesieniu do dystansu społecznego i zdrowia publicznego

Użytkownicy serwisu StubHub bioracy udział w wydarzeniach w trakcie pandemii COVID-19 są zobowiązani do przestrzegania zasad dotyczących dystansu społecznego i zdrowia (np. noszenie maseczek, częste mycie rąk, prawidłowa temperatura ciała i inne) wymaganych na terenie obiektu. 


Zasady te są wdrażane przez poszczególne obiekty i mogą ulegać zmianom. W przypadku odmowy wstępu na teren obiektu lub konieczności opuszczenia obiektu ze względu na nieprzestrzeganie tych zasad nie otrzymasz bonu ani zwrotu pieniędzy za zamówienie.

 

Uczestnicząc w wydarzeniu, akceptujesz ryzyko zakażenia się COVID-19. Organizator imprezy może zażądać od Ciebie gwarancji niezaskarżania administratora obiektu, wykonawcy, ligi lub zespołu jako warunku uczestnictwa w wydarzeniu. 


Uwaga: administrator obiektu lub organizator wydarzenia mogą według własnego uznania przypisać Ci inne miejsce w celu zachowania dystansu społecznego. W związku z tym numer miejsca, na które organizator Cie skieruje, może być inny niż numer widniejący na Twoim bilecie.Zamówienia, na które mają wpływ te zasady:


Jeżeli zespół, administrator obiektu lub organizator wydarzenia unieważnią bilet z dowolnych powodów innych niż błąd po stronie kupującego, uznamy zamówienie ze anulowane.W przypadku zamówień anulowanych: 


  • StubHub anuluje oczekującą płatność na rzecz sprzedawcy (lub ją cofnie, jeśli została zrealizowana)
  • Przyznamy kupującemu pełny zwrot pieniędzy
  • Sprzedawcy nie poniosą konsekwencji w związku z naszą polityką w sprawie odrzuconych zamówień, ale możemy ich poprosić o dostarczenie dowodów anulowania biletów. Szczegóły znajdują się w zasadach dotyczących anulowanych wydarzeń.
  • Jeśli bilety nie zostaną unieważnione przez organizatora lub sprzedawca nie będzie potrafił tego udowodnić, ale odrzuci zamówienie, zostaną wyciągnięte konsekwencje opisane w naszej polityce w sprawie odrzuconych zamówień.


Uwaga: sprzedawca jest zobowiązany do powiadomienia nas o wszelkich zmianach miejsc. W przeciwnym wypadku możemy anulować zamówienia i obciążyć sprzedawcę opłatami określonymi w Umowie z użytkownikiem StubHub.

 


Zasady krajowe dotyczące zdrowia publicznego i podróży


Użytkownicy serwisu StubHub kupujący bilety w trakcie pandemii COVID-19 są zobowiązani do przestrzegania zasad dotyczących zdrowia publicznego i podróżowania obowiązujących w ich krajach zamieszkania oraz krajach docelowych. Zasady te mają zastosowanie do osób podróżujących z innych krajów lub także na terenie tego samego kraju między różnymi miastami bądź regionami.


W przypadku odmowy wstępu na teren obiektu lub konieczności opuszczenia obiektu ze względu na nieprzestrzeganie tych zasad nie otrzymasz bonu ani zwrotu pieniędzy za zamówienie.