W ciągu najbliższych tygodni działalność placówek StubHub w Ameryce Północnej i na rynkach międzynarodowych zostanie rozdzielona, a dla naszych użytkowników zostaną utworzone dwie odrębne platformy. Może to wpłynąć na zamówienia klientów, oferty lub sprzedaż. 


Czym jest StubHub International?

Działalność StubHub International obejmuje wszystkie kraje, w których StubHub prowadzi działalność, poza Ameryką Północną i Kanadą. 

 

Słyszałem, że firmy StubHub International i StubHub North America się rozdzielają. W jaki sposób wpłynie to na moje konto?

Dostęp do Twojego konta w witrynach StubHub International nie ulegnie zmianie. Obowiązuje od 23 czerwca Jeśli masz aktywne zamówienia, sprzedaże lub oferty dotyczące wydarzeń odbywających się w Stanach Zjednoczonych lub Kanadzie, możesz zarządzać tymi zamówieniami, wyprzedażami i ofertami na stronie www.stubhub.com i/lub www.stubhub.ca.


Jak mogę uzyskać dostęp do moich zamówień, sprzedaży i ofert na www.stubhub.com i/lub www.stubhub.ca

Możesz uzyskać dostęp do swojego zamówienia, sprzedaży i ofert na stronie www.stubhub.com i /lub www.stubhub.ca  przy życiu tego samego adresu e-mail i hasła, których używasz, aby uzyskać dostęp do istniejącego konta StubHub.

Niedawno sprzedałem bilety na StubHub. Czy to rodzielenie będzie mieć wpływ na tę sprzedaż? 

Rozdzielenie to nie wpłynie na większość sprzedaży, jednak sprzedaż biletów na wydarzenia odbywające się w Stanach Zjednoczonych i Kanadzie będzie musiała być zarządzana na stronie www.stubhub.com i/lub www.stubhub.ca po 23 czerwca. StubHub skomunikował się bezpośrednio przez e-mail z klientami, których sprzedaż została dotknięta tą zmianą. 


Jak mam zarządzać zamówieniami, sprzedażą i ofertami dotyczącymi wydarzeń odbywających się w krajach na całym świecie (poza USA i Kanadą) po rozdzieleniu? 

Informacje o Twoich zamówieniach, sprzedaży i ofertach dotyczących wydarzeń odbywających się w krajach na całym świecie pozostaną na Twoim koncie StubHub i można nimi zarządzać jak zwykle. 


Mam pewną sumę na moim koncie w dolarach amerykańskich i/lub kanadyjskich. Czy będę mógł ją wykorzystać po rozdzieleniu? 

Tak. Po rozdzieleniu będziesz mógł wykorzystać swój kredyt. Twój kredyt w dolarach amerykańskich i/lub kanadyjskich będzie dostępny na Twoim koncie na www.stubhub.com i/lub www.stubhub.ca. Po rozdzieleniu nie będziesz już widzieć tego kredytu na swoim koncie międzynarodowym. 


Mam pytania dotyczące moich zamówień, sprzedaży lub ofert na wydarzenie odbywające się w USA i/lub Kanadzie, z kim powinienem się skontaktować? 

Jeśli potrzebujesz pomocy w związku z zamówieniami, sprzedażą lub ofertami dotyczącymi wydarzeń w Stanach Zjednoczonych i Kanadzie, odwiedź Centrum pomocy dla Ameryki Północnej lub skontaktuj się z biurem obsługi klienta w Ameryce Północnej. 

 

Jakie są godziny pracy międzynarodowego zespołu ds. doświadczenia klienta?

Odwiedź Centrum pomocy StubHub , aby uzyskać aktualne informacje o godzinach pracy.