W czerwcu 2021 roku firmy StubHub North America oraz International zostały rozdzielone, w związku z czym powstały dwie odrębne platformy dla naszych użytkowników. Może to wpłynąć na zamówienia klientów, oferty lub sprzedaż. Czym jest StubHub International?

Działalność StubHub International obejmuje wszystkie kraje, w których prowadzimy działalność. Tutaj możesz zobaczyć listę dostępnych witryn:

KrajStronie internetowej
Irlandiahttps://www.stubhub.ie/
Zjednoczone Królestwohttps://www.stubhub.co.uk/
Hiszpaniahttps://www.stubhub.es/
Meksykhttps://www.stubhub.mx/
Daniahttps://www.stubhub.dk/
Finlandiahttps://www.stubhub.fi/
Grecjahttps://www.stubhub.gr/
Francjahttps://www.stubhub.fr/
Włochyhttps://www.stubhub.it/
Portugaliahttps://www.stubhub.pt/
Polskahttps://www.stubhub.pl/
Szwecjahttps://www.stubhub.se/
Holandiahttps://www.stubhub.nl/
Luksemburg (niemiecki)https://www.stubhub.lu/de
Luksemburg (francuski)https://www.stubhub.lu/
Republika Czeskahttps://www.stubhub.cz/
Belgia (niderlandzki)https://www.stubhub.be/
Belgia (francuski)https://www.stubhub.be/fr/
Austriahttps://www.stubhub.co.at/
Niemcyhttps://www.stubhub.de/

 

Podobno firmy StubHub International i StubHub North America się rozdzieliły. Jaki wpływ będzie to miało na moje konto?

Dostęp do Twojego konta w witrynach StubHub International nie ulegnie zmianie. Jeśli masz zamówienia, sprzedaż lub oferty na www.stubhub.com albo www.stubhub.ca, musisz uzyskać dostęp do tych stron, aby nimi zarządzać lub je sprawdzić. 

 

Jak mogę uzyskać dostęp do swoich zamówień, sprzedaży i ofert na www.stubhub.com albo www.stubhub.ca?

Jeśli masz jakiekolwiek zamówienie, ofertę albo sprzedaż w StubHub North America (na www.stubhub.com albo www.stubhub.ca), musisz zalogować się w odpowiedniej witrynie za pomocą tego samego adresu e-mail i hasła, którego używasz, aby uzyskać dostęp do istniejącego konta StubHub.

 

Niedawno sprzedałem(-am) bilety na StubHub. Czy to rozdzielenie będzie mieć wpływ na tę sprzedaż?

Rozdzielenie to nie będzie miało wpływu na większość sprzedaży. W zależności od witryny, za pomocą której doszło do sprzedaży, użytkownik musi uzyskać dostęp do naszej witryny StubHub International albo www.stubhub.com lub www.stubhub.ca

 

StubHub skomunikował się bezpośrednio przez e-mail z klientami, których sprzedaż została dotknięta tą zmianą. 

 

Jak zarządzać zamówieniami, sprzedażą i ofertami w witrynie StubHub International po rozdzieleniu?

Informacje o zamówieniach, sprzedaży i ofertach w dowolnej witrynie StubHub International pozostaną na Twoim profilu i możesz tam nimi zarządzać tak, jak zwykle. 

 

Mam pewną sumę na moim koncie w dolarach amerykańskich i/lub kanadyjskich. Czy będę mógł ją wykorzystać po rozdzieleniu?

Tak. Po rozdzieleniu możesz wykorzystać swój kredyt. Twój kredyt w dolarach amerykańskich lub kanadyjskich będzie dostępny na Twoim koncie na www.stubhub.com albo www.stubhub.ca. Po rozdzieleniu nie będziesz już widzieć tego kredytu na swoim koncie międzynarodowym. 

 

Mam pytania dotyczące moich zamówień, sprzedaży lub ofert na www.stubhub.com / www.stubhub.ca. Z kim mogę się skontaktować?

Jeśli potrzebujesz pomocy w związku z zamówieniami, sprzedażą lub ofertami dotyczącymi wydarzeń w Stanach Zjednoczonych i Kanadzie, odwiedź Centrum pomocy dla Ameryki Północnej lub skontaktuj się z biurem obsługi klienta w Ameryce Północnej.