Jeśli masz bilety na wydarzenie, w którym nie możesz uczestniczyć, StubHub International pomoże Ci znaleźć osobę, która je kupi. Założenie konta i opublikowanie oferty na naszej platformie jest bezpłatne i łatwe.


SPIS TREŚCI 


 

Rejestracja w StubHub International

 1. Przejdź do www.stubhub.pl 
 2. Kliknij Zaloguj się
 3. U dołu wyskakującego okienka kliknij Zarejestruj się
 4. Wpisz swoje imię i nazwisko, adres e-mail oraz hasło. Lub kliknij Zarejestruj się za pomocą Facebooka, aby użyć swoich danych z Facebooka.
 5. Kliknij Zarejestruj się

 

Wystawianie ofert biletów na wydarzenie

 1. Znajdź wydarzenie na naszej stronie i kliknij „Zobacz bilety”.
 2. Kliknij „Sprzedaj” (niebieskie logo w prawym górnym rogu strony).
 3. Wskaż miejsce, w którym według Twojej wiedzy znajdują się bilety (dostawa natychmiastowa lub nie w zależności od tego, czy posiadasz te bilety).
 4. Wpisz kwotę, jaką chcesz otrzymać za jeden bilet.
 5. Jeśli po raz pierwszy wystawiasz u nas bilet na sprzedaż, poprosimy Cię o potwierdzenie, że jesteś indywidualnym sprzedającym, i podanie swoich danych osobowych.
 6. Podaj dane konta bankowego albo PayPal, na które chcesz otrzymać zapłatę (musisz mieć konto bankowe prowadzone w walucie kraju, w którym ma miejsce wydarzenie – w przeciwnym razie dodaj konto PayPal).
 7. Utworzona oferta stanie się aktywna. Bez obaw, otrzymasz e-maila z potwierdzeniem. Te informacje możesz również sprawdzić, otwierając swój profil w obszarze „Oferty”.

 

Otrzymasz wiadomość e-mail z potwierdzeniem, gdy Twoje bilety zostaną wystawione. Swoją ofertę możesz znaleźć, przechodząc do Moje bilety > OfertyMożesz edytować, dezaktywować lub usunąć swoją ofertę w dowolnym momencie, chyba że Twoje bilety zostały sprzedane, w którym to przypadku musisz je dostarczyć.