Może być kilka powodów, dla których masz problemy.


Przede wszystkim musimy wiedzieć, którego typu użytkownikiem jesteś.Mam hasło 

Jeśli Twoje konto na StubHub International zostało założone przy użyciu osobistego adresu e-mail i wybraniu hasła... Radzimy: 

  1. Sprawdź, czy Twój adres e-mail jest poprawnie zapisany i czy używasz właściwej kombinacji e-maila i hasła. Uważaj na liczbę prób logowania, bo po sześciu nieudanych próbach Twoje konto StubHub International zostanie zablokowane.
  2. Nie pamiętasz hasła? Możesz poprosić o nowe hasło na ekranie logowania, wybierając opcję „Nie pamiętasz hasła?” Następnie wpisz adres e-mail powiązany z Twoim kontem StubHub International i wykonaj instrukcje zawarte w wiadomości e-mail, aby zmienić hasło.


Mam „kod dostępu”

Jeśli bilety zostały zakupione przed grudniem 2021 roku, prawdopodobnie masz „kod dostępu”, który pozwala na dostęp do zamówienia i zarządzanie nim. Ten sześciocyfrowy kod znajdziesz   e-mailu z potwierdzeniem zamówienia, który wysłaliśmy do Ciebie po potwierdzeniu zakupu. 


Wszystko jasne? Jeśli tak, na stronie logowania kliknij Znajdź swoje zamówienie 


W następnym oknie wpisz swój adres e-mail, kod dostępu i numer telefonu, a następnie naciśnij „Dalej” lub „Zobacz zamówienie”. – Upewnij się, że prefiks telefonu lub znacznik obok kodu kraju odpowiada zarejestrowanemu telefonowi.


Facebook 

Logowanie do StubHub International za pomocą Facebooka jest szybsze. Możesz użyć swoich danych logowania z Facebooka, aby zalogować się na naszej platformie. 


Google 

Jeśli Twoje konto zostało utworzone przy użyciu Google (gmail...), możesz zalogować się do swojego profilu StubHub International, klikając ikonę „G” i postępując zgodnie z instrukcją. 

Apple

Logowanie się do StubHub International za pomocą Apple ID jest szybsze. Do zalogowania się na naszej platformie możesz użyć swoich danych logowania Apple, ale koniecznie podaj swój prawdziwy adres e-mail, zamiast aliasu e-mail utworzonego przez Apple.Jeśli nadal nie możesz uzyskać dostępu do konta, skontaktuj się z nami. Jeśli ten artykuł rozwiązał twoje pytanie, proszę o ocenę poniżej i pomóż nam w dalszym doskonaleniu.